Головна сторінка

Deutsche Bahn допоможе в реформуванні “Укрзалізниці”

mtu.gov.ua: Міністерство інфраструктури України підписало у м. Давос під час Економічного форуму меморандум з Deutsche Bahn. Німецька компанія повинна допомогти в реформуванні управлінських механізмів “Укрзалізниці”.

http://mtu.gov.ua/news/31524.html

У присутності Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука Міністр інфраструктури Владислав Криклій підписав Угоду між щодо подальшої співпраці у транспортній галузі та розвитку АТ «Укрзалізниця».

«Розвиток в рамках Транс’європейської транспортної мережі TEN-T – стратегічна мета для України. Важливою складовою виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС  є  адаптація та імплементація директив Європейської союзу, що стосуються залізничного транспорту, у тому числі шляхом ухвалення відповідних змін  у законодавстві. Ми очікуємо на ухвалення нового закону про залізничний транспорт у 2020 році, для його практичної реалізації важливим є досвід такої компанії, як Deutsche Bahn», – зазначив Владислав Криклій.

Гончарук наголосив, що Україна зберігатиме за собою контроль над “Укрзалізницею”. Натомість німецькі фахівці працюватимуть над реформуванням управлінських механізмів підприємства. “Тож одразу відкидаю всі чутки – про жодні продаж чи оренду стратегічно важливого державного об’єкта, як “Укрзалізниця”, мова не йде”, – зазначив прем’єр.