Uncategorised Головна сторінка Останні Новини про Україну та Раду Європи

37-я сесія: Гарантія автономії та територіального управління в Європі

Рада Європи: У Страсбурзі, Франція, 29-31 жовтня 2019 року відбудеться 37-я сесія Конгресу місцевих і регіональних органів управління Ради Європи

Відбудуться дискусії з питань кібербезпеки “розумних” міст, умов роботи обраних представників на місцях, справедливого розподілу податків в прикордонних районах, використання мов місцевими та регіональними органами влади, захисту внутрішньо переміщених осіб, а також з питань регіонального виміру в майбутньому Європи. Члени також розглянуть питання про перегляд “Кодексу належної практики громадської участі в процесі прийняття рішень”, підготовленого спільною робочою групою, Конференцією МНВО Ради Європи і Конгресом.

У числі запрошених гостей – міністр державного управління Республіки Хорватія Ловро Кушевич і голова парламенту Канарських островів Іспанії Кароліна Даріас Сан-Себастьян, які розкажуть про роль регіонів в здійсненні цілей сталого розвитку, поставлених в Порядку денному на період до 2030 року. Крім того, в рамках організаційного діалогу перед членами Конгресу від імені Комітету міністрів виступлять новообраний Генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчіновіч Бурич, Голова Парламентської асамблеї Ліліана Морі-Паскье, а також Жаклін Гуро, міністр територіальної єдності і відносин з територіальними утвореннями Франції.

Буде розглянуто питання про надання Туніської Республіки статусу партнера місцевої демократії. Цей статус є частиною політики сусідства Ради Європи і надає зацікавленим країнам привілейовану основу для інституційного діалогу в рамках Конгресу.

Молодіжні делегати з 47 держав-членів представлять свої проекти на місцевому рівні в місцевих органах влади. Дана ініціатива є частиною операції “Оновлення політики”, розпочатої Конгресом в 2014 році з метою заохочення участі молоді: молодіжні делегати запрошуються для участі в дискусіях під час сесій, засідань і комісій.

Крім того, в рамках святкування 70-річчя Ради Європи за участю Голови Конгресу, голів палат місцевого самоврядування та регіонів, а також голів політичних груп Конгресу відбудеться урочиста церемонія.