Uncategorised Головна сторінка Культура

Федеральний уряд Німеччини рекомендує утриматися від непотрібних туристичних поїздок за кордон в умовах пандемії коронавірусу

Федеральний уряд Німеччини рекомендує утриматися від непотрібних туристичних поїздок за кордон та всередині Німеччини в умовах пандемії коронавірусу. У багатьох країнах очікується посилення карантинних заходів, що обмеження на міжнародні авіаперельоти, а також на поїздки, наголошує федеральний уряд Німеччини на своєму сайті.
 Існують обмеження на поїздки по всій Німеччині – спочатку до 3 травня 2020 року. Стосовно надання житла ,то в уряді зазначають, що це повинно відбуватися тільки в необхідних випадках і не повинно стосуватися туристичних цілей”. Відвідування друзів і родичів не рекомендується.

Федеральне міністерство закордонних справ попереджає про туристичні поїздки за кордон та наголошує ,що федеральне уряд продовжив попередження про міжнародні поїздки за кордон для непотрібних туристичних поїздок до 14 червня.

Рішення про продовження було прийнято в зв’язку з тим, що ситуація, яка безрлсередньо пов’язана з глобальною пандемією, все ще існує, і в багатьох країнах очікуються подальші жорсткі обмеження щодо міжнародних авіаперевезень та поїздок, а також обмеження на в’їзд, карантинні заходи і обмеження суспільного життя.

Ситуація зі шенгенськими візами

9 квітня 2020 Федеральне міністерство внутрішніх справ прийняло постанову, що звільняє власників шенгенських віз, срок яких закінчується, від необхідності отримання дозволу на проживання на обмежений термін. Даною постановою Федеральне міністерство внутрішніх справ враховує особливе становище власників шенгенських віз, які тимчасово не можуть покинути Німеччину і повернутися на батьківщину в зв’язку з обмеженнями на міжнародні поїздки. Таке рішення покликане запобігти ситуації, при якій нелегальне перебування є порушенням закону. Постраждалі особи можуть продовжувати працювати після закінчення терміну дії шенгенської візи. Положення набуває чинності 10 квітня та діє до 30 червня 2020 року.

Положення поширюється на іноземців, які прибули в Німеччину 17 березня 2020 року за Шенгенською візою або в’їхали в Німеччину після 17 березня 2020 року і до 10 квітня 2020 року маючи Шенгенську візу.