Головна сторінка Культура

У Мюнхені урочисто відкрили Тижні України в Баварії 2019

MFA: У Мюнхенській філармонії Гастайг відбувся концерт гурту «Дах Дотерс» з нагоди відкриття Тижнів України в Баварії. 

Після блискучого турне трьома континентами 10 жовтня фрік-кабаре «Дах Дотерс» завітало  до Мюнхена. Яскравою програмою, яка є сумішшю політики та поезії, класики та авангарду, ці дівчата руйнують стіни та долають всі можливі кордони. Вони співають про утопію, пострадянську депресію, війну та кохання – їх називають голосом України, яка постала після Майдану. Вибаглива мюнхенська публіка вітала український гурт із захопленням.

У своєму вітальному слові Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко зазначив, що в українсько-баварських відносинах цього року особливо багато приводів для святкування, крім власне відкриття Тижнів України в Баварії – це і 30-річчя побратимських відносин між Києвом та Мюнхеном, і 100-річчя заснування першого українського Генерального консульства в Мюнхені, і відкриття Днів українського кіно.

Відкриття Тижнів України в Баварії відбулося за фінансової підтримки Українського інституту, створеної у 2017 році державної установи, яка представляє українську культуру у світі, та Департаменту культури міста Мюнхен

«Тижні України в Баварії» – це щорічний формат представлення України в регіоні, який ставить за мету сприяти розбудові простору довіри та взаєморозуміння між українцями та баварцями, привернути увагу місцевої публіки до вже існуючої співпраці між Україною та Баварією, а також започатковувати спільні ініціативи. «Тижні» були започатковані у 2018 році Генеральним консульством України в Мюнхені разом з Державною канцелярією Баварії.