Головна сторінка Культура

Українець Антон Совенко отримав звання найкращого іноземного випускника британської Королівської військової академії Сандгерста

“Вже другий рік поспіль українські курсанти отримують високі нагороди в Королівській військовій академії Sandhurst“, повідомляє  посольства Великої Британії в Києві.

Королівська військова академія Sandhurst

“Цього року курсант Військової академії в Одесі Антон Совенко був удостоєний Міжнародної премії для іноземних кадетів за кращі загальні результати у військовій, науковій та практичному навчанню. З самого початку навчання Антон проявив себе талановитим кадетом, який наполегливо працював в академічних дисциплінах, щоб не відставати , а в більшості випадків і краще, від тих, чия рідна мова – англійська”,- відзначили в посольстві.

Королівська військова академія Sandhurst

Антон представляв Королівську академію на міжнародних баскетбольних змаганнях і тренував боксерську команду, тому що його рівень в ній був занадто високий, щоб конкурувати з іншими кадетами.

Королівська військова академія Sandhurst

Під час параду 170 офіцерських кадетів з Великобританії і 16 іноземних офіцерських кадетів відзначили кінець року інтенсивної підготовки. Кадети курсу 192 – перша з часів Другої світової війни група офіцерів, які були одягнені в бойові костюми. До цього парад змінювався тільки двічі – скасування в лютому 1952 року в зв’язку зі смертю короля Георга VI, а в грудні 1981 року через сильний снігопад він був перенесений у приміщення.

Офіцерські кадети з Великобританії будуть офіційно призначені другими лейтенантами британської армії, а курсанти з-за кордону повернуться в армії своїх країн.

Королівська військова академія Sandhurst