Головна сторінка Культура

Стів Джобс і Вінсент ван Гог нагадали про безпечну поведінку за кермом у заключному етапі кампанії “Керуй”

EUAM: «Бітлз» разом із легендарною українською оперною співачкою Соломією Крушельницькою переходять «зебру», аби нагадати водіям про те, що пішоходів треба  пропускати. Це – опис лише одного жартівливого малюнка із серйозним повідомленням про важливість дотримання правил безпеки дорожнього руху, які поширила в інтернеті Нацполіція України за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС).

Ця фейсбук-кампанія, що тривала у травні-червені 2019 р., є третьою хвилею проекту щодо безпеки дорожнього руху «Керуй», який реалізується Національною поліцією України за підтримки КМЄС.

«Проект «Керуй» базується на дослідженні, яке доводить, що люди краще реагують на позитивні повідомлення, ніж на негативні. Вони частіше діляться саме позитивом  із родиною та друзями. –  зазначила Ольга Атаманова, заступник директора департаменту комунікацій Нацполіції України. –  Через ці жартівливі та надихаючі зображення ми сподіваємося поширити повідомлення про небезпеку, що несе із собою нехтування правилами дорожнього руху. Небезпечна поведінка на дорозі – це ризик для вас, ваших рідних та близьких, які можуть не тільки отримати травми, але й загинути».

КМЄС підтримала розробку національної стратегії та плану дій щодо безпеки дорожнього руху, передала Нацполіції необхідне обладнання, а також  долучилася до таких ініціатив, як «Керуй».