Uncategorised Культура Останні Новини про Україну та Раду Європи Рада Європи

Рада Європи стурбованa повідомленнями про погіршення ситуації з правами людини в Криму

Рада Європи як і раніше стурбованa повідомленнями про погіршення стану в області прав людини в Криму, особливо по відношенню до меншин.

“У цьому році виповнюється 6 років з дня незаконної анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією і початку конфлікту на сході України. В якості голови Комітету міністрів Ради Європи я хочу знову підтвердити свою беззастережну підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. “, – заявив міністр закордонних справ Грузії та Голова Комітету міністрів Давид Залкаліані.

Він висловив побажання про припинення існуючого конфлікту:”Мої думки звернені до сімей загиблих і всім тим, хто постраждав в результаті цього конфлікту. Ми всі хочемо, щоб цей конфлікт припинився. У зв’язку з цим важливо виконати в повному обсязі Мінські угоди і взяті на себе міжнародні зобов’язання. Вже були зроблені деякі обнадійливі кроки, такі як нова динаміка в “нормандському форматі” і обмін полоненими в минулому році. Рада Європи як і раніше стурбованa повідомленнями про погіршення ситуації з правами людини в Криму, зокрема з правами меншин”.