Культура

“Підтримка Німеччини є ключовою для України”, – заступник Міністра В.Боднар

МЗС: “Підтримка Німеччини є ключовою для України”, – наголосив заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар під час зустрічі 21 травня 2019 року з депутатами Німецького Бундестагу, членами Німецько-української групи з міжпарламентських зв’язків.

Насамперед, було відзначено політичну, фінансову та технічну допомогу Уряду ФРН для нашої держави. Окремо наголошено на важливості подальшого сприяння Німеччини у протидії російській агресії проти України шляхом посилення санкційного тиску, як єдиного дієвого механізму впливу на РФ. Висловлено прохання не визнавати паспорти, які Росія розпочала видавати громадянам України на Донбасі.

Німецька сторона підтвердила готовність до подальшої активної двосторонньої співпраці та продовження підтримки України. У цьому контексті сторони підкреслили важливість поглиблення міжпарламентських та ділових зв’язків, зміцнення традицій європейського парламентаризму в Україні.  

У розрізі внутрішньополітичної ситуації в Україні відзначено демократичність президентських виборів, підкреслено пріоритетність для нового Глави Української держави подальшого реформування країни та продовження європейської і євроатлантичної інтеграції. Значна увага під час зустрічі була приділена проведенню позачергових виборів до Верховної Ради України.