Uncategorised Головна сторінка Культура

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен передала Державній службі України з надзвичайних ситуацій оснащення на загальну суму 175 тисяч євро

Під час відео-конференції Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анки Фельдгузен з Головою ДСНС Миколою Чечоткіним, було передане оснащення для боротьби з Covid-19 на загальну суму 175 тисяч євро. Усе це оснащення, зазначила пані Фельдгузен, має допомогти стримати розповсюдження Covid-19 в Україні.

Пані Посол також зауважила, що Німеччина передала Україні транспортні засоби, котрі сьогодні використовуються по всій країні для інформування – за допомогою потужних гучномовців – українських громадян про загрози розповсюдження вірусу.

Зі свого боку, Голова ДСНС, звертаючись до Посла Німеччини, наголосив, що у непрості для України часи Німеччина завжди приходить на допомогу одною з перших.

Микола Чечоткін нагадав, що на початку військової агресії Російської Федерації на Сході України та в умовах незаконної анексії Криму Уряд Німеччини надав суттєву допомогу для цивільного населення та рятувальників. У час, коли тисячі людей на сході залишалися без домівок, порятунком стали надані німецькою стороною модульні містечка для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей.

Посольство Федеративної Республіки Німеччини в Україні завжди першим реагувало на надзвичайні ситуації, які траплялися в нашій країні, це і пожежа на нафтобазі під містом Васильків на Київщині; і обстріли міста Авдіївка Донецької області, що призвели до знеструмлення та зневоднення міста, і вибухи на військових складах у Калинівці під Вінницею та поблизу міста Ічня Чернігівської області тощо.

“Тож, – зазначив у своєму слові Микола Чечоткін, – я хочу від себе особисто та від імені Державної служби України з надзвичайних ситуацій подякувати Вам, Пані Посол, та Уряду Німеччини за таку важливу для нас допомогу”.

У відповідь Анка Фельдгузен підкреслила: “Я Бажаю, щоб Ви та ваші сміливі жінки та чоловіки, які кожного дня без нарікань виходять на службу суспільству, виконували свої завдання завдяки цьому оснащенню ще краще і безпечніше. Будьте певні, Німеччина і в майбутньому активно підтримуватиме вас!”