Uncategorised Головна сторінка Культура

Німеччина продовжує надавати гуманітарну допомогу в Україні: ще 850 тисяч євро на гуманітарні проекти допомоги ADRA

Deutsche Botschaft Kiew: Європейський союз і міжнародні організації продовжують надавати гуманітарну допомогу населенню Східної України. Без цієї допомоги людям важко боротися поодинці, особливо тим, хто хворий або знаходиться в зоні бойових дій і стає все важче отримувати предмети першої необхідності тому зростає потреба в гуманітарній допомозі. В 2016-2019 роках гуманітарна діяльність ADRA в Україні фінансувалася за рахунок 4,6 млн. Євро з Німеччини та власними коштамив розмірі 200 000 євро.

@adraukraine

На сході України люди живуть в умовах крайньої незахищеності, соціальні служби не функціонують належним чином, брак медичного персоналу, медсестер і базового медичного обслуговування, не вистачає харчів. Проект ADRA надає пряму допомогу найбільш постраждалим від конфлікту людям в ізольованих населених пунктах уздовж лінії зіткнення в Луганській і Донецькій областях.

@adraukraine

Заходи підуть на користь переважно літнім людям, інвалідам, одиноким матерям/батькам, багатодітним сім‘ям, а серед них і внутрішнім переселенцям. ADRA покращить гуманітарний захист, психосоціальне здоров’я жертв конфлікту з посттравматичним синдромом, серед яких є багато дітей, а також доступ до базових послуг, особливо медичних та соціальних служб, та забезпечення питною водою. ADRA пропонуватиме нужденним також соціальні транспортні послуги.


One Reply to “Німеччина продовжує надавати гуманітарну допомогу в Україні: ще 850 тисяч євро на гуманітарні проекти допомоги ADRA

  1. Дуже дякую за надзвичайно теплий відгук. Ми дійсно хочемо розповісти про тих людей і організацій, які допомагають українцям в важkі часи. Доктор Ціґлер активно опікується постраждалими від Чорнобильської аварії, їх сім’ям. В Баварії його добре знають і допомагають його організації Aktion Tschernobyl Pfreimd e.V.

Comments are closed.