Головна сторінка Культура

Німеччина допомогла українцям повернутись з Непалу

Завдяки досягнутим домовленостям між Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою з його німецьким колегою Гайко Маасом вдалося забезпечити евакуацію громадян України з Непалу німецьким літаком.

Міністерство закордонних справ України зазначає, що результатом напружених та злагоджених дій дипломатів та консулів Посольства України у ФРН, Посольства України у Республіці Індія, Посольства України в Республці Білорусь, Генерального консульства України в Мюнхені, Почесного консульства України в Непалі та німецьких колег з Посольства ФРН в Непалі став можливим виліт з Непалу 18 громадян України німецьким літаком разом з громадянами Німеччини за маршрутом Катманду-Доха-Мюнхен, щоб далі через Мінськ нарешті повернутися в Україну.

“У час світової пандемії та як результат обмеження пасажирського перевезення по всьому світу ми вдячні Уряду ФРН за проявлену солідарність з Україною. Сьогоднішня евакуація стала першою у рамках домовленостей між міністрами закордонних справ України та ФРН, ми також сподіваємося на подальшу успішну взаємодію.”- наголошує МЗС.

Українські дипломати продовжують шукати мржливі варіанти зі своїми іноземними партнерами щодо повернення українців.