@arche noVa
Головна сторінка Культура

Новий навчальний рік з новими відремонтованими шкільними класами на сході України

arche noVa: Завдяки підтримці “АрхеноВА” у співпраці з програмою ЮНІСЕФ “Освіта не може чекати” в Троїцькому були відремонтовані класні кімнати і шкільні туалети. Діти задоволені новими вікнами, тільки що пофарбованими стінами і туалетами з кабінами.

За словами консультанта проекту archenoVa, атмосфера в Україні на даний момент сповнена надій.

Для школярів з Муратова вже багато чого покращилося. Вода в ванних кімнатах тече з нових яскравих кранів,нові раковини і туалети в ванних кімнатах. Для дітей це причина для радості.

arche noVa є однією з небагатьох гуманітарних організацій, яка до сих пір діє в Луганській і Донецькій областях Східної України. Тільки в минулому році допомогу отримали понад 613 дітей в чотирьох школах і двох дитячих садах.

Найважливішою метою трирічного проекту є забезпечення негайного і сталого постачання питною водою близько 80 000 чоловік в зоні конфлікту. Багато державних установ були побудовані в 1950-х роках, а ремонтні роботи на протязі багатьох років залишалися без уваги. Конфлікт 2014 року різко погіршив ситуацію і серйозно постаждало водопостачання в деяких районах.

Конкретні заходи, які команда archhe NoVa здійснює в Україні протягом майже трьох років, включають будівництво та ремонт громадських криниць та водопроводів, будівництво водонапірних веж і відновлення санітарних споруд та систем очищення води в таких соціальних установах, як школи, дитячі садки та лікарні. Ці заходи повинні бути завершені до кінця року.