Головна сторінка Культура

Меркель: Росія підтримує маріонеткові режими на сході України та нападає на західні демократії (включаючи Німеччину) гібридними засобами

“Росія створила низку невирішених конфліктів між своїми прямими сусідами та анексувала український півострів Крим з порушенням міжнародного права. Росія підтримує маріонеткові режими в частині Східної України та нападає на західні демократії, в тому числі Німеччину, гібридними засобами”, – критикує Ангела Меркель Росію, яка неодноразово порушувала міжнародні угоди.

Під час заходу “Зовнішня політика та безпека під час німецькому головуванні в Раді ЄС”, організованому Фондом Конрада Аденауера, Меркель говорила про Україну та Росію: “Немає сумніву, що Росія продовжуватиме нас переслідувати під час головування в ЄС. Ми будемо мати на увазі, де нехтуються основні норми міжнародного права. Якщо не буде прогресу в мінському процесі, ми повинні підтримувати існуючі санкції “, і запевнила:” З іншого боку, президентство Ради дає нам можливість дати новий імпульс відносинам. Подумайте лише про Лівію, Сирію, захист клімату та здоров’я.”

Фото: @RegSpeaker