Uncategorised Головна сторінка Культура

Меркель: З часів Другої світової війни в нашій країні не було такого виклику, який вимагав би стільки нашої спільної солідарності

В своєму зверненні до німецької нації Ангела Меркель наголошує на ситуації з коронавірусом, яка склалася в Німеччині: “Це серйозно. Після возз’єднання Німеччини немає такого виклику нашій країні, який би так залежав від нашої спільної солідарності”

Вірус кардинально змінює життя в Німеччині, продовжує канцлер: “Мільйони з вас не можуть ходити на роботу, ваші діти не можуть ходити ні в школу, ні в дитячі садки, театри, кінотеатри і магазини закриті, і, можливо, найважче: ми всі нудьгуємо за соціальними контактам, які в іншому випадку сприймаються як само собою зрозуміле.” Звичайно, в такій ситуації у кожного з нас є питання і побоювання з приводу того, як все буде відбуватися.

Канцлер пояснила наступні кроки: “Сенс в тому, щоб уповільнити поширення вірусу на шляху через Німеччину. І при цьому ми повинні покладатися на одне, що дуже важливо: як можна більше закривати контакти з зовнішнім світом. Зрозуміло, зі здоровим глуздом і почуттям справедливості, тому що держава буде продовжувати функціонувати, постачання буде, звичайно, продовжуватися, і ми хочемо захистити якомога більше економічної діяльності “.

Вперше за 15 років на посаді канцлера Меркель виступила з незапланованим зверненням безпосередньо до німецької нації. У середу в Німеччині було зареєстровано понад 1000 випадків зараження COVID-19, захворювання, викликаного вірусом. За даними Центру досліджень коронавірусу Джона Хопкінса, в Німеччині інфіковано трохи менше 12 000 осіб.