Uncategorised Головна сторінка Культура

Коронавірус: Німеччина відкриває перукарні і дозволить дітям повернутися в школу

У Німеччині коронавірус поширюється повільно в порівнянні з початком епідемії. Це дозволяє здійснювати заходи, що дозволяють забезпечити можливість послабити карантинні загоди в деяких сферах. 6 травня федеральний уряд і уряди земель мають намір знову обговорити це питання.

Починаючи з цього тижня, можливі подальші кроки з відкриття деяких установ і сферах обслуговування: перукарні можуть при певних умовах знову приймати клієнтів. Доступ в перукарні повинен контролюватися, необхідно уникати черг і обов’язкове використання засобів індивідуального захисту. “Послуги з догляду за обличчям”, такі як фарбування брів і вій, а також догляд за бородою, поки не дозволені через підвищений ризик зараження.

Діти повертаються в школу

У багатьох федеральних землях Німеччини старші класи початкової школи, а також ті кому потрібно здавати екзамени можуть з понеділка повертатися в школу. У школах також діють правила відстані і санітарно-гігієнічні вимоги. Федеральний уряд і уряди земель домовилися про це 15 квітня.

Музеї, виставки, галереї, ботанічні сади, зоопарки та дитячі майданчики також повинні бути дозволені відвідування. Крім того, знову будуть можливі церковні богослужіння.

Федеральний уряд і уряди земель планують обговорити подальші кроки з послаблення карантину 6 травня.

Фотографія: Гетті Фотографії / Томас Лонес