Головна сторінка Культура

Канада слідом за ЄС і США ввела нові санкції проти Росії

Канада розширила санкції проти Росії у зв’язку з проведенням нелегітимних виборів в анексованому Криму, про це заявив міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань.

Канада вводить санкції щодо шести осіб, причетних до нелегітимних виборів, що відбулися в окупованому Росією Криму. Канада незмінно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України”, – написав міністр в Twitter.

Раніше ЄС розширив список санкцій проти РФ, додавши в нього сім осіб(тимчасово виконуючий обов’язки губернатора Севастополя Михайло Развожаєв, голова Ради міністрів Республіки Крим Юрій Гоцанюк і голова Законодавчих зборів Севастополя в 2016-19 роках, сьогодні заступниця голови Законодавчих зборів Севастополя Катерина Алтабаєва, і інш.,) а США додали до свого списку вісім осіб і одну компанію.Зазначеним особам заборонять в’їзд до Євросоюзу, а їхні активи у Європі заморозять. Рішення буде оприлюднено в Офіційному журналі ЄС, після чого набуде чинності. Також і Сполучені Штати запровадили новий пакет санкцій у відповідь на триваючу російську агресію проти України та окупацію Криму.До санкційного списку додали вісім громадян та одну транспортну компанію – “Гранд Сервис Экспресс”, що здійснює діяльність в Криму та керівника цієї компанії.

Photo: @JustinTrudeau