Uncategorised Головна сторінка Культура

За нехтування “маскового режиму” в Баварії штраф 150 євро

Починаючи з цього тижня, всі федеральні землі ввели обов’язок носіння захисних масок в громадському транспорті і при здійсненні покупок. Федеральний уряд терміново рекомендує носити маски. Відповідальність за реалізацію постанови лежить на федеральних землях, повідомляє уряд.

Відтепер у всіх федеральних землях Німеччини обов’язковим є носіння захисних масок. При використанні громадського транспорту у всіх федеральних землях необхідно закривати рот і ніс. Це зобов’язання поширюється також на покупки. Саксонія була першою землею, яка запровадила правило носіння масок в громадських місцях. Більшість федеральних земель наслідували цей приклад з цього понеділка, в Мекленбург-Передній Померанії зобов’язання вступило в силу з середи.
Як захист можна використовувати маски для повсякденного життя, виготовлені власноруч. Допускається також закривати ніс і рот шарфами або хусточками. Дотримання регламенту в більшості випадків спочатку не буде перевірятися. Однак Баварія ввела штраф за нехтування зобов’язанням носити захусну маску в громадських місцях, в транспорті та в магазинах. Штраф становить 150 євро. Північний Рейн-Вестфалія залишає суму штрафу місцевим органам влади громадського порядку.

Інститут Роберта Коха (RKI) наголошує, що носіння так званих немедичних повсякденних масок може знизити ризик інфекцій. Зокрема, вони захищають інших, якщо власник заражений вірусом . Проте, РКІ підкреслює, що такі маски забезпечують тільки додатковий захист і не замінюють інші заходи.