Uncategorised Головна сторінка Культура

Економічний форум Україна-Баварія “Україна в процесі перетворень”

Минуло понад два роки з моменту вступу в силу Угоди про асоціацію з ЄС. Яке ж економічне становище в Україні?
15 листопада 2019 року в парламенті Баварії стартував Німецько-український економічний форум, на якому виступили екс-міністр Еберхард Зіннер, президент OWWF, і генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко.

Через два роки після вступу в силу Угоди про асоціацію з ЄС баварські бізнесмени, представники бізнесу та економісти обговорили поточні можливості і виклики для німецьких компаній в Україні, зокрема питання інформаційних технологій, сільське господарство, виробництво, промисловість, енергетика та інфраструктура.

© bavarianherald

Доктор Крістоф Стоекле, представник баварської державної канцелярія, вважає, що двосторонні економічні відносини дають можливість для більшої динаміки: “Першим наріжним каменем співпраці є діяльність, яка знаходиться безпосередньо в Баварської державної канцелярії. Тут вже згадувалися політичні контакти останніх років. Як приклад можу навести дуже тісні відносини між прем’єр-міністром Зеегофером і екс-президентом України Порошенком. І я думаю, що це хороший приклад того, що ці дуже інтенсивні контакти будуть продовжені і в уряді Баварії. Я б хотів висловити подяку Генеральному консульству України в Мюнхені. Ми надаємо фінансову підтримку міжкультурним обмінам між молодими людьми на різних рівнях.
Ми фінансуємо семінари з політичної освіти. Однак ми також підтримуємо місцеві партнерські асоціації, такі як Нюрнберзька Харківська партнерська асоціація, в проведенні тренінгів і інших заходів “.

© bavarianherald

У дискусії взяли участь представники компаній HSS, IHK, Rödl & Partner, Bayerische Haus, а також члени правління великих німецьких інвесторів в Україні. Організаторами конференції є OstWestWirtschaftsForum Bayern eV, Баварський ландтаг, UkraineInvest і Консульство України в Мюнхені.