Uncategorised Головна сторінка Культура Останні Новини про Україну та Раду Європи Рада Європи

Д-р Андреас Нік, голова делегації Німеччини в Парламентській Асамблеї Ради Європи і член Бундестагу ХДС: Як об’єднати Україну і Росію

Бундестаг: Парламентська асамблея Ради Європи ПАРЄ в черговий раз закликала Росію припинити військову агресію проти України і визнала Російську Федерацію стороною мінських угод. Про це свідчить резолюція про прогрес країн, що знаходяться під наглядом ПАРЄ, прийнята під час зимової сесії ПАРЄ.
Той факт, що українська делегація отримала акредитацію, є “наріжним каменем майбутньої співпраці, заснованого на довірі”, заявив в інтерв’ю депутат ХДС доктор Андреас Нік, голова німецької делегації Німеччини в Парламентській Асамблеї Ради Європи. Асамблея також має намір співпрацювати з Росією: “Ми не маємо наміру більше обговорювати з Росією формальності, а хочемо вирішувати центральні проблеми демократії і прав людини, вельми цілеспрямовано”, – підкреслив депутат від Рейнланд-Пфальцкого виборчого округу Монтабаур.

У січні український парламент прийняв рішення відновити участь української делегації в роботі Парламентської Асамблеї Ради Європи ПАРЄ-2020. У декларації наголошується, що “рішення про участь української делегації в роботі Ради Європи в 2020 році відповідає національним інтересам і євроатлантичного курсу України”.

Голова делегації Німеччини, член парламенту ХДС д-р Андреас Нік розповів про нову делегацію: “Ми вітаємо рішення українського парламенту щодо ефективної акредитації нової делегації. Ми неодноразово закликали до цього в останні місяці. Новий молодий голова української делегації Ліза Ясько і деякі її колеги відвідали офіс нашої делегації в понеділок. Вони показали себе в якісно новому стилі, і ця неформальна зустріч створила дуже хорошу основу для майбутньої співпраці, заснованого на довірі. Тепер доповідачі з моніторингу повинні приїхати в Росію якомога швидше. Якщо нам вдасться об’єднати наших українських і російських колег в Раді Європи, наприклад, у моніторингу Мінського процесу, це буде великим кроком вперед. Але, щоб цьоґо досягнути нас чекає ще довгий шлях попереду.

Зимова сесія ПАРЄ проходила в Страсбурзі з 27 по 31 січня.