Uncategorised Головна сторінка Культура

Дойче Бан підписав Меморандум з Укрзалізнецею

Протягом найближчих кількох років Deutsche Bahn буде консультувати і підтримувати українську державну залізницю АТ “Укрзалізниця” (УЗ) стововно питань бізнесу та технічних питань. Вчора в Kиєві прем’єр-міністр Олексій Гончарук, міністр інфраструктури Владислав Криклій та директор з інфраструктури БД Рональд Пофалла підписали Меморандум про взаєморозуміння (МОВ).

Відповідно до угоди про стратегічне партнерство, протягом найближчих кількох років українська залізниця планує здійснити поступову трансформацію – від аналізу і реорганізації різних напрямків бізнесу до оптимізації діяльності і управління. Маючи 27 000 км шляхів і близько 250 000 співробітників, “Українська залізниця” є однією з найважливіших залізниць в Східній Європі.

“Я дуже радий, що наша співпраця з Deutsche Bahn починає набувати конкретних обрисів. В ході переговорів ми домовилися про формат нашої спільної роботи, згідно з яким ми збережемо повний контроль над” Укрзалізницею “. У той же час, ми можемо залучити німецьких фахівців, щоб встановити абсолютно нові, а саме європейські, стандарти для підприємства в області залізничних перевезень. Я розраховую на те, що політика нульової толерантності Німеччини до корупції допоможе нам змінити нинішню ситуацію на Укрзалізниці. Ми очікуємо вражаючих результатів не тільки з точки зору фінансових результатів “Укрзалізниці”, але і з точки зору комфорту кожного клієнтом “Укрзалізниці “, – заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Рональд Пофалла член правління Дойче Бан під час піписання меморандуму зазначив: “Це будуть нелегкі і важливі завдання, які з радістю виконають наші інженери і менеджери. Наш DB E&C привносе досвід роботи неімецької залізниці”. Уже понад 50 років DB E&C працює в галузі консалтингу і великих проектів у залізничній галузі “.

Ніко Baрбанов, Генеральний директор DB E & C: “знак якості Зроблено Deutsche Bahn” високо цінується, і ми раді внести свій вклад в цей в цей новаторський проект для України “.

До кінця 2021 року фахівці DB E & C проаналізують ситуацію на АТ “Укрзалізниця”, підготують план, нададуть досвідчений управлінський персонал і проконсультують на всіх етапах реструктуризації.

Дочірня компанія DB Engineering & Consulting відповідає за більшу частину проектного бізнесу DB в Німеччині. Другим основним напрямом діяльності з 1966 року є зовнішній, глобальний бізнес.