Головна сторінка Культура

В Україну повертаються лікарі, які боролись з коронавірусом в Італії

Українські лікарі, які працювали майже три тижні у містах Пезаро та Урбіно (регіон Марке) та допомагали боротись з коронавірусом, повертаються в Україну. Про це повідомив посол України в Італії Євген Перелигін.

“Ми вдячні за проявлені братніми українськими лікарями до нас любов та милосердя, жест України вражає нас ще більше саме тому, що ваш народ у цей час торкнулась трагедія війни та страждань…. » – саме таку узагальнену оцінку місії українських лікарів дали у своєму колективному листі на адресу Посольства монахині монастиря Святої Кьяри” – зазначив посол на своїй сторінці у Facebook.

За словами посла українські медики набули від італійських колег важливий досвід боротьби з Covid-19, який віднині слугуватиме для лікування хворих на коронавірус в Україні.


Як вважають самі лікарі, найкращою оцінкою їх роботи в місцевих лікарнях стали щирі слова вдячності від простих місцевих мешканців, які на кожному кроці (від вулиць і до супермаркетів) впізнавали українських медиків і дякували за те, що українці так близько до серця сприйняли біду місцевих мешканців.

.