Головна сторінка Культура

Володимир Зеленський : для України Голодомор 1932-1933 років є геноцидом, а не соціальною або економічною трагедією

Президент України Володимир Зеленський заявив, що для України Голодомор 1932-1933 років є геноцидом, а не соціальною або економічною трагедією. Про це він заявив в інтерв’ю The Times of Israel, яке було опубліковано 19 січня.

“Мільйони людей загинули. Багато країн визнали, що Голодомор – це геноцид. І я знаю, що Ізраїль розуміє це і розуміє, що Україна визнала Голокост геноцидом. Для України це не соціальна чи економічна трагедія. Це геноцид. Мільйони українців були знищені”, – наголосив Зеленський.

Український президент Володимир Зеленський висловив переконання, що надалі все більше країн визнаватимуть Голодомор геноцидом українців.

“Я впевнений, що в майбутньому кожна частина світу визнає, що Голодомор – це величезна трагедія для України, а це фактично знищення українського народу. У різних ЗМІ було багато тиші через політику СРСР, адже СРСР приховував усю інформацію. Це приховували записи, ховали місця масових поховань. Інформації про це було недостатньо. Так склалася історія. Тож ми розуміємо, що існують різні історії. Але я впевнений, що в майбутньому люди зрозуміють, що таке історія України та які реальні факти. Під час Голодомору були знищені мільйони українців. “, – вказав він.

Глава української держави впевнений, що в майбутньому люди зрозуміють реальні факти з історії України.

Антисемітизм в Україні

Також Зеленський відзначив, що рівень антисемітизму в Україні є одним з найнижчих в Європі. “У нас є дуже цікава статистична інформація, яка буде дуже цікава для Ізраїлю. У 2018 році було опубліковано опитування Pew Research Center, у якому оцінювався рівень антисемітизму в Європі. І найнижчий рівень антисемітизму був в Україні”, – сказав він в інтерв’ю The Times of Israel.

2 Replies to “Володимир Зеленський : для України Голодомор 1932-1933 років є геноцидом, а не соціальною або економічною трагедією

  1. Не треба мовчати, а треба не втомлюючись нагадувати про українську історію. В інтерв”ю правильно поставлені акценти. Хай читають і знають.

  2. Мені цей веб-сайт рекомендував мій двоюрідний брат. Дуже збалансовані статті та очевидно, що нема перегинів ні за владу ні за опозицію, просто правда як вона я.

Comments are closed.