Головна сторінка Культура

Благодійний концерт “Україна у серці“

В Мюнхені відбувся благодійний концерт на підтримку народу України під час війни.

У програмі концерту представлені всесвітньо відомі твори, такі як Концерт для двох скрипок І.С. Баха та С. Барбера, а також твори українських композиторів Євгена Станковича, Ганни Гаврилець, Юрія Шевченка та Мирослава Скорика. Саме Мирослав Скорик є автором легендарної мелодії, яка звучить у всіх концертних залах Європи після версії скрипаля Даніеля Хоупа та символізує мужність та душу українського народу, боротьбу за незалежність, свободу та за європейські цінності.

Камерна симфонія №3 Євгена Станковича, написана 1982 року, також є великою перлиною української камерної музики. Ця симфонія була включена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

За заявою організаторів кошти від продажу квитків  будуть перераховані на підтримку найбільшої дитячої лікарні у Києві ОХМАТДИТ. Це один із небагатьох лікарень, де можуть лікуватися діти, які мають травми, які були отриманні в результаті воєнних дій.

Організатором концерту є Український вільний університет (UFU). Український вільний університет, який знаходиться у Мюнхені з 1945 року і є єдиним українським університетом у вигнанні у світі.