Головна сторінка Культура Про Баварію

Баварія стала першою федеральною землею, яка ввела 14-денну заборону залишати домівки без нагальної потреби

Уряд Баварії оголосив про двотижневе обмеження для боротьби з поширенням коронавірусу, які вступлять в силу в суботу з 00:00. “Ми повинні діяти зараз”, – сказав баварський прем’єр Маркус Зедер, -” Головне правило: йди працювати, купуй їжу або допомагай іншим “. Все інше може і повинно зачекати”, – пояснив Зедер. Адже головним пріоритетом зараз має стати уповільнення темпів поширення інфекції “.

Прем’єр-міністр Баварії в черговий раз окреслив заходи захисту, які були раніше прийняті: Всі місця проведення дозвілля в Баварії закриті, до кінця великодніх канікул більше не дозволяється проводити жодних громадських заходів. Школи, дитячі садки закриті до 19 квітня.

На даний момент Зедер також вважає, що відповідальність за ці заходи несе федеральний уряд: “Ми хочемо бути впевнені, що батьки не постраждають від втрати заробітної плати, якщо їм прийдеться залишатися вдома для догляду за дитиною”.

Що дозволяється під час дії заборони?

  • Поїздки на роботу і з роботи з довідкою від роботодавця (якщо це необхідно і работа або певне завдання не може бути зроблено вдому)
  • Відвідування лікарів, аптек, супермаркетів для потреб повсякденного життя, зоомагазинів
  • Відвідування філій пошти (Deutsche Post), банків, автозаправних станцій
  • Робити необхідні запаси для домашніх тварин
  • і у інших виняткових і виправданих випадках за наявності заповненої форми перед виходом з дому.